Defile maturanata 2024

I ove školske godine Općina Centar je zadnji dan nastave učenika IX razreda organizovala zajednički defile maturanata završnih razreda iz osnovnih škola sa područja Općine Centar.

Maturanati su zajedno sa načelnikom Općine Centar Srđanom Mandićem, svojim razrednicima, nastavnicima i direktorima škola prodefilovali glavnim ulicama grada i općine Centar i tako obilježili završetak jednog poglavlja u svom životu. Prije zajedničkog defilea naši učenici devetih razreda svoju radost zavšetka školovanja podijelili su na velikom odmoru u dvorištu škole sa ostalim učenicima.

Svi učesnici ove manifestacije su bili obučeni u bijele majice koje su tokom šetnje ispisane raznim porukama za trajno sjećanje. Koliko su naši učenici uživali u ovom zajedničkom druženju možete pogledati u našoj galeriji na sljedećem linku: MATURANTI

Fotografije su vlasništvo učenika i nastavnika naše škole. 🙂