Novi pristup platformi za eDnevnik

Poštovani roditelji,
završena je transformacija platforme za pristup  eDnevniku, gdje može vidjeti ocjene, podatke o izostancima, podatke o vladanju, pohvalama i kaznama. Prvi pristup se ostvaruje pomoću kodova koji su podijeljeni u prethodnom periodu.

Prilikom registracije važno je da pratite upute i da obratite pažnju na sljedeće:
– da bi uspješno izvršili registraciju morate imati aktivan e-mail, te da znate šifru (password) za taj e-mail,
– korisničko ime birate po želji, ali poželjno je da bude oblika npr. denis.koric
– šifra koju samostalno birate mora biti različita od šifre za e-mail i poželjno je da ima najmanje 6 znakova, velika slova i specijalni znak poput ‘,!,*,… Naprimjer: Mojasifra12?

Nakon početne registracije, dobijeni kodovi ne važe, pa se prijava vrši pomoću kreiranog korisničkog imena i izabrane lozinke. Važno je da znate i sljedeće:
– ukoliko promijenite uređaj za pregled eDnevnika (novi, izgubljen ili pokvaren  telefon, tablet, računar,…) ili zaboravite svoju lozinku potrebno se javiti razrednici/razredniku koji će izvršiti izmjenu lozinke,
–  ukoliko imate više djece u našoj školi možete ih dodati kako bi ih pregledati sa jednom prijavom.
– razrednici nemaju nikakvu mogućnost za mjenjanje kodova, niti dodjelu drugih.

Detaljnija uputstva o registraciji i pristupu eDnevniku možete pronaći na sljedećem linku: UPUTSTVO za eDnevnik

Pristup, registraciju ili preuzimanje aplikacije za eDnevnik možete ostvariti na sljedećem linku: https://web.emis.edu.ba/#/

Jako je važno da korištenje eDnevnika od strane roditelja ni u kom slučaju ne smije se zamijeniti komunikacijom sa razrednikom uživo ili koristeći usluge naše platforme.