Završne aktivnosti prvačića

Nakon duže pauze i ograničenja COVID-om 19, ove godine završne aktivnosti za prve razrede su bile raznovsne, sadržajne i bogate kulturnim, zabavnim i rekreativnim aktivnostima. Učiteljice prvačića, Maja Gena Đumišić, Belma Žunić i Amina Ruhotina su učenicima pripremile niz aktivnosti od kojih izdvajamo:

• Učešće u FEDU festivalu posjetom Cineplexx kinu, u četvrtak, 05.05.2022.god. u 13h učenici s su pogledali animirane filmove ,,Čarobnjakov šešir” i ,,Čarobna šuma”.
  • Posjetu Zemaljskom muzeju, 02.06.2022.god., i druženju uz osvježenje, u botaničkoj bašti sa uspješnom bosanskohercegovačkom glumicom, Belmom Lizde Kurt, koja im je pripremila dramatizovanu izvedbu ,,Ježeve kućice”.
  • Posjetu Cineplexx kinu, utorak, 31.05.2022.god. gdje su učenici prvih i trećih razreda, zajedno sa učiteljicama gledali film ,,Iva i izgubljeno blago Maglograda”.
  • Završna rekreativno sportska aktivnost je (održana) realizovana izletom na Igman, gdje su učenici od I do IV razreda uživali na svježem zraku uz sportske igre i takmičenje.

Kako su sada već bivši prvačići uživali u svim aktivnostima možete pogledati u našoj galeriji na sljedećem linku: PRVAČIĆI