Projekat „Volontiranje je cool”

Učenice osmog razreda naše škole, volontereke Hayam Sladić, Hana Buturović i Emina Mustajbašić zajedno sa majkom jedne od učenica i školskim psihologom Enom Čakalović u ponedeljak 01.04.2024. godine na Baščaršiji ispred Baščaršijske džamije (džamija Havadže Duraka)  dijelile za vrijeme iftara (od 19:00 do 20:00 sati) za naše sugrađane besplatnu limunadu 😊 Naši sugrađani su se jako obradovali akciji i sa oduševljenjem je podržali.

Fotografije sa ove humane aktivnosti možete pogledati u našoj galeriji na linku: Volontiranje je cool

Za ovu provedenu volontersku akciju posebno se zahvaljujemo direktorici naše škole Prohić Fatimi i samostalnom referentu za plan i analizu Mulić Emini, Udruženju CROA za pismo podrške našoj volonterskoj akciji, te Općini Stari grad za odobrenje za podjelu limunade na njihovoj općini i MUP-u KS – Prvoj policijskoj upravi Stari Grad Sarajevo.