Nagrade našim vrijednim učenicima

Danas je načelnik Općine Centar dr. Nedžad Ajnadžić upriličio prijem za učenike osnovnih škola sa Oćine Centar koji su osvojili prva tri mjesta na općinskim takmičenjima iz predmeta: Matematika, Fizika, Informatika i Geografija ove školske godine. Nažalost zbog korona virusa nisu održana sva planirana općinska takmičenja.

Tom prilikom učenicima su uručene novčane nagrade. Prijemu su prisustvovale nastavnice koje su pripremale učenike za takmičenja i direktorica škole Prohić Fatima.

Učenici koji su primili nagrade iz naše škole su:  Ćatić Asja, Kadrić Ilma, Karić Kamran, Begić Arif i Šivšić Adna.

Čestitamo našim vrijednim učenicima i njihovim nastavnicima: Salihbegović Edini, Hajdarević Fatimi i Kreho Azri.

OPĆINA CENTAR