Likovna radionica za učenike „Sloboda u srcu“

U petak, 05.05.2023. godine u povodu 2. maja – Dana Općine Centar, koji se obilježava u znak sjećanja na herojsku odbranu Sarajeva od agresorskih napada ratne 1992. godine, u parku ispred zgrade Općine Centar Sarajevo održana je  likovna radionica za učenike pod nazivom „Sloboda u srcu“.

Organizator radionice je Udruženje ekologa „Arboretum –  botanička bašta“, a otvorio je načelnik Općine Centar Srđan Mandić koji je u svom obraćanju djeci naglasio važnost ponovnog vraćanja u prirodu daleko od digitalnih medija koji danas i previše uzimaju slobodnog vremena najmlađima.

Naše učenice VIII razreda  Zina Mulazimović, Farah Šemić i Iman Ćatić prisustvovale su ovoj zanimljivoj radionici u pratnji direktorice škole Fatime Prohić.