Serijal “Domaća zadaća”

S početkom nove školske godine BHT1 nastavlja ciklus emisija Domaća zadaća – TV sati za učenike viših razreda osnovne škole prema kurikulumima i nastavnim programima iz: matematike, fizike, hemije, biologije i geografije.

Emisije će biti koncipirane u vidu skraćenog nastavnog časa, a prvenstveno je cilj emisija olakšati učenicima usvajanje nastavnog gradiva.

Domaća zadaća bit će emitirana u dva termina, svaki radni dan od 15,10 i reprizno u jutarnjem terminu od 9 sati.

U prvoj sedmici emitiramo emisije u kojima ponavljamo naučeno iz prethodnih razreda, a zatim slijedi i obrada obaveznog gradiva.

Učenici koji nisu u prilici emisije gledati u zakazano vrijeme moći će ih nakanadno pogledati na zvaničnoj web stranici BHRT-a www.bhrt.ba, društvenoj mreži Facebook.

Na  Youtube kanalu BHRT-a mogu se pogledati i sve dosadašnje emisije.

Izuzetno smo ponosni što časove biologije između ostalih vodi i naša nastavnica Zumra Topuz-Agić.