Promocija najuspješnijih učenika na kantonalnim takmičenjima

U srijedu, 08.06.2022. godine u Bosanskom kulturnom centru,  Ministarstvo za odgoj i obrzovanje Kantona Sarajevo upriličilo je svečanost dodjele priznanja učenicima osnovnih i srednjih škola Kantona Sarajevo koji su bili najuspješniji na kantonalnim takmičenjima izrazličitih nastavnih predmeta i oblasti. Na ovoj svečanosti priznanja su primila dva naša učenika: Adnan Osmić i Alen Avdibegović.  Podsjećamo Adnan je bio kantonalni prvak iz matematike i informatike, a Alen kantonalni prvak iz informatike. Učenici su bili u pratnji svojih nastavnica Edine Salihbegović i Azre Kreho koje su primile zahvalnice za pripremanje učenika za kantonalna takmičenja.

Čestitamo još jednom našim vrijednim učenicima i njihovim nastavnicama, te im želimo puno sreće na narednim takmičenjima.

Više slika možete pronaći na sljedećem linku: DODJELA PRIZNANJA