Podjela dokumentacije i nagrada za učenike IX razreda

U srijedu, 09.06.2021. godine u skladu sa higijensko-epidemiološkim mjerama, u dvorištu škole, svečano je realizovana podjela dokumentacije za učenike IX razreda. Tom prilikom, učenicima su uručene diplome i knjige za odličan uspjeh, primjerno vladanje i  postignute rezultate na takmičenjima. Završetak njihovog devetogodišnjeg školovanja bio je vrlo neobičan i zahtjevan. Svi koji su bili uključeni u odgojno-obrazovni proces u online okruženju i kombinovanom modelu učenja bili su pred velikim izazovima i preprekama. Zajedničkim zalaganjem učenika, roditelja i uposlenika škole, savladane su sve prepreke te je i ova školska godina uspješno privedena kraju. Ove godine iz naše škole izašla je nova generacija učenika IX razreda, koje su uspješno vodile razrednice:
  • IX1 – Smailagić Belma,
  • IX2 – Hadžić Lejla i
  • IX3 – Buljubašić Indira.
Iskrene čestitke svim učenicima koji su završili devetogodišnje školovanje, roditeljima i razrednicima na postignutim rezultatima. Želimo im mnogo zdravlja, uspjeha i sreće u budućem školovanju.
Detalje podjele dokumenata možete pogledati na sljedećem linku: Naši maturanti