VI-2 na Sajmu knjiga

U petak,14.4.2023.godine učenici VI2,u pratnji razrednice Malbine Sadiković i bibliotekarke škole Senade Bašić,posjetili su Sajam knjige u Skenderiji.
Nasi učenici bili su u prilici pogledati i potražiti nova izdanja, upoznati mnoge autore i proširiti svoje vidike kroz bogatstvo pisane riječi.
Također, učenici ovog odjeljenja učestvovali su u različitim radionicama. Jedna od njih je radionica pod nazivom “Napravi sam” koju je vodio gospodin Amar Karapus iz Historijskog muzeja Bosne i Hercegovine, a druga je bila u organizaciji Filozofskog fakulteta (Odsjek za pedagogiju) pod nazivom “Razgovor s pedagagom”.

Fotografije sa ovih zanimljivih dešavanja možete pogledati u našoj galeriji na sljedećem linku: SAJAM KNJIGA

Više o ovim zanimljivim dešavanjima možete pročitati i na sljedećim linkovima: