Uspješno realizovana humanitarna akcija

Izuzetno smo ponosni na naše Vijeće učenika koje je 06.04.2023. godine pokrenulo humanitarnu akciju kojom su željeli pomoći svojim drugarima kojima je pomoć potrebna. Lijepo je znati da postoje socijalno osviještene osobe koje su pokazale da imaju razumjevanja, empatije i humanosti, te su svojim novčanim prilozima unijeli radost u tri porodice naših učenika.

Osim uposlenika škole i roditelja, ovoj humanitarnoj akciji se odazvalo 20 odjeljenja. Sakupljeno je 3977,00 KM. 🙂 🙂

U srijedu 19.04.2023. godine je održan sastanak grupe nastavnika, predstavnika Vijeća učenika i pedagogice škole gdje se dogovorila dinamika i način podjele skupljenih novčanih sredstava. Isti dan je upriličen i susret sa porodicama učenika kojima je pomoć namijenjena.

Sigurno smo da će našim drugarima i njihovim porodicama ova pomoć dobro doći, a koristimo priliku da se zahvalimo svima koji su uzeli učešće u ovoj akciji.