Saobraćajno-obrazovno takmičenje

Bosanskohercegovački auto-moto klub i ove godine po dvadesetosmi put organizovao je Saobraćajno–obrazovno takmičenje učenika osnovnih škola u Bosni i Hercegovini. Takmičenje se realizovalo po izmjenjenom sistemu i sastojalo se od školskog, školskog kvalifikacionog i na kraju finalnog takmičenja, izuzev područja gdje postoji tradicija provođenja takmičenja po starom sistemu (Tuzlansko područje i područje Brčko Distrikta).

Školsko kvalifikaciono takmičenje završeno je 10.05.2024. godine, a realizovano je elektronski popunjavanjem online testova. Plasman na finalno takmičenje  koje će se održati u Sarajevu 01.06. 2024. godine ostvarila je naša učenica Ema Šipkar.

Čestitamo našoj Emi i njenoj nastavnici Dženiti Hadžić i želimo im uspjeh na predstojećem takmičenju.