Naši fudbaleri prvaci

Danas su u svečanoj sali Općine Centar dodjeljene medalje i pehari za pobjednike fudbalske lige za dječake osnovnih škola sa područja Općine Centar.  Na ovoj svečanosti, zasluženo našli su se učenici naše škole, starije kategorije koji su osvojili PRVO MJESTO sa osvojenih 25 bodova u devet utakmica. Čestitamo našim fudbalerima i njihovom treneru, nastavniku Huseinu Mehmedoviću na ovom izuzetnom uspjehu.

Ekipa naše škole iz VIII i IX razreda igrala je u sastavu: Din Bračković, Danial Kadić, Mak Oprašić, Tarik Tsiligkros, Daris Dizdarević, Danis Kasumović, Tarik Mahmutović, Deni Berberović, Din Karamehmedović, Ervin Slanjankić, Siddi Rayan i Adin Hasović.

Izuzetno smo ponosni i na ekipu iz VI i VII razreda koja se plasirala na odlično četvrto mjesto. Ekipa je igrala u sastavu: Afan Čudić, Kerim Dizdarević, Haris Dumanjić, Danin Đuzo, Ishak  Din Ćupina, Edah Fazlić, Nadir Šehović, Kerim Džanović, Ahmed Pašalić, Nedim Mavrić i Arman Bajramović.

Fotografije sa dodjele medalja i pehara možete pogledati u našoj galeriji na sljedećem linku: FUDBAL