Nagrada za naše učenike

Povodom obilježavanja Dana Općine Centar Sarajevo, organizirano je takmičenje učenika osnovnih škola na temu “Čestitka mojoj Općini” u tri kategorije:
– likovni radovi,
– literarni radovi i
– digitalni sadrzaj.
Po ocjeni stručne komisije, koju je imenovala nadležna općinska služba u oblasti literarnih radova od šestog do devetog razreda, naša učenica Haya Alihodžić, IX1-osvojila je treće mjesto.

U oblasti likovnih radova, naši učenici IV-1, Ajla Vučić i Rijad Vučić osvojili su treće mjesto.
Čestitamo našim vrijednim učenicima i njihovim nastavnicama Malbini Sadiković, Refiji Halilović i Merimi Vučić.

Hayinu pjesmu možete pročitati u Literarnom kutku na sljedećem linku: ČESTITKA MOJOJ OPĆINI
Nagrađeni radovi bit će predstavljeni u Evropskoj kući kulture i nacionalnih manjina, na svečanoj sjednici Općinskog vijeća, kao i na ceremoniji nagrađivanja uspješnih mladih pojedinaca početkom mjeseca maja.