Federalno priznanje za našu školu

Posebno smo ponosni danas bili na tradicionalnoj manifestaciji u organizaciji Federalnog ministarstva obrazovanja i nauke, gdje je ministrica prof.dr. Jasna Duraković uručila priznanja za 55 osnovnih i srednjih škola za prepoznavanje, poticanje i usmjeravanje talentiranih učenika ka putevima utemeljenim na znanju. Pored toga, uručene su diplome i jednokratne novčane nagrade za 59 najboljih učenika osnovnih i srednjih škola u Federaciji BiH u školskoj 2022/2023. godini.

Ime naše škole je čak tri puta prozvano 🙂 🙂 🙂

Ispred škole priznanje je primila direktorica škole Fatima Prohić, te naši učenici u školskoj 2022/2023. godini Adnan Osmić i Alen Avdibegović koji su nominovani ispred našeg kantona kao učenici koji su postigli vrhunske rezultate.

Pored direktorice škole, Adnana, Alena, njihovih roditelja manifestafiji su prisustvovale naše nastavnice Edina i Salihbegović i Azra Kreho koje su posebno doprinijele da naša škola bude prepoznata kao riznica talenata.

Fotografije sa ovog posebnog događaja možete pogledati u našoj galeriji na sljedećem linku: PRIZNANJA