Domovino, volimo te puno!

Odjeljenje V1 je zajedno sa svojom razrednicom Belmom Smailagić realizovalo zanimljivu aktivnost povodom predstojećeg praznika, Dana državnosti BiH. Učenici su se na času Odjeljenske zajednice bavili temom zdrave ishrane. Na čas su donijeli zdravu užinu koju su sami pripremili. Sa razrednicom su kroz razgovor i prezentaciju došli do spoznaje da zdravim načinom života i zdravom ishranom možeš biti bolji, zdraviji, produktivniji i korisniji široj društvenoj zajednici. Nadamo se da će naši učenici kroz njihov odnos prema zdravim životnim navikama donijeti svjetliju budućnost našoj jedinoj domovini Bosni i Hercegovini. Njihova zajednička fotografija je čestitka, a njom poručuju: Domovino, volimo te puno!