Projektni zadatak učenika 9. razreda

Naši vrijedni učenici i njihovi nastavnici u prethodnom periodu realizovali su jedan zanimljiv projekat pod nazivom “Kreativnost na djelu”. Učenici su imali priliku birati neku od ponuđenih tema ili birati rad sa nastavnikom po izboru koji je bi zadužen za temu i tačnost podataka. Mogli raditi samostalno, u paru ili grupi. Nastavnici koji su se aktivno uključili u projekat su: Topuz-Agić Zumra, Terović Lejla, Salihbegović Edina, Numić-Okanović Samira i Husein Mehmedović. Projekat je realizovan u okviru predmeta Informatika u 9. razredu, pa za vođenje projekta i tehničku izvedbu web sajtova zadužena nastavnica je Kreho Azra. Zajednički rad učenika i nastavnika na izradi web sajta prema dogovorenim temama je donio zaista niz zanimljivih i kvalitenih web sajtova, a neke od njih možete pogledati na linkovima:

Oglasna tabla