Prijem za našeg Adnana i Alena

Naši učenici Adnan Osmić i Alen Avdibegović prethodne školske godine ostvarili su izuzetne rezultate od općinskog nivoa, preko kantonalnog, federalnog, državnog do međunarodnog nivoa iz matematike, fizike, informatike i tehničke kulture – oblast inovacije, te obradovali i učinili ponosnim svoje roditelje, sve učenike i uposlenike naše škole, općine i grada. Pored izvanrednih rezultata Adnan i Alen su odlični učenici sa svim peticama, primjernim vladanjem, dobri drugovi i rado pomažu svojim vršnjacima.

Tim povodom direktorica naše škole Fatima Prohić je upriličila je svečani prijem za Adnana, Alena i njihove roditelje gdje im je uputila iskrene čestitke na postignutom uspjehu i iskazala svoju zahvalnost na radu i trudu koji stalno ulažu na putevima znanja. Svečanom prijemu još su prisustvovale: pedagogica škole Meliha Baručija, te nastavnice Edina Salihbegović i Azra Kreho koje su pored nastavnice Lejle Muhović i nastavnika Zlatka Starčevića doprinijele zavidnim rezultatima naših učenika. Uz čestitke, prigodnu knjigu i priznanje Adnanu i Alenu smo poželjeli puno uspjeha u narednim takmičenjima i ove školske godine.