Nagrade za Adnana i Lorenza

U petak, 17.12.2021. godine u Domu mladih naši vrijedni i talentirani učenici Adnan Osmić VIII4 i Lorenzo Balsini VIII2 su prisustvovali svečanosti u povodu programske aktivnosti
“Podrška učenicima takmičarima javnih i privatnih osnovnih i srednjih škola u Kantonu Sarajevo” u šk. 2020/21. godini. Svečanost je organizovalo Ministarstvo za odgoj i obrazovanje Kantona Sarajevo za učenike takmičare koji su ostvarili prvo, drugo i treće mjesto na federalnom, državnom i međunarodnom nivou. Gostima su se prigodno obratili Ministrica, gđa. Naida Hota Muminović i Predsjedavajući Skupštine Kantona Sarajevo, gospodin Elvedin Okerić, koji su uputili čestitke i motivirajuće poruke podrške ovim vrijednim učenicima.
Čestitamo našim Adnanu i Lorenzu i želimo još puno uspjeha iz matematike i literarnog stvaralaštva.