Posjete Muzeju iluzija

Učenici VI-2 u pratnji svoje razrednice Edine Salihbegović, u srijedu 06.12.2023. godine posjetili su Muzej iluzija.

Zabavne fotografije posjete možete pogledati u našoj galeriji na sljedećem linku: Muzej optičkih iluzija

IX razred - 2022. godine

U petak, 29.04.2022. godine učenici IX razreda u pratnji nastavnice fizike Nahide Kupusović u sklopu školskih aktivnosti posjetili su Muzej Optičkih Iluzija. Učenici su imali priliku vidjeti preko stotinu Iluzija edukativnog i zabavnog karaktera s područja matematike, fizike i psihologije.

Fotografije sa ove zanimljive posjete možete pogledati u našoj galeriji na sljedećem linku: MUZEJ

Nagrada za naše likovnjake

Kao nagrada za najbolje likovne radove povodom Dana nezavisnosti i Dana škole, 05.03.2020. godine organizovana je posjeta učenika Muzeju optičkih iluzija. Učenike je pratila nastavnica likovne kulture Senka Ivković-Bešić.

IX razred - 2020. godine

U petak, 21.02.2020. godine, poslije nastave učenici IX razreda posjetili su Muzej optičkih iluzija u Sarajevu u pratnji nastavnice Maide Mirvić i bibliotekarke Senade Bašić. A kako su se lijepo su se zabavili pogledajte na slikama.