1. mjesto na kvizu “Sveznalica”

U četvrtak, 02.03.2023. godine u prostorijama Centra za kulturu u Jelićevoj ulici održano je finale kviza “Sveznalica”. Ekipa naše škole u sastavu: Hana Hadžibegić, Iman H. Mehmedagić i Lorenzo Balsini, pod vodstvom nastavnice Samire Numić-Okanović osvojili su PRVO mjesto, sa osvojenih 101 bod i pokazavši zavidan nivo znanja. Maturanti se takmiče u oblastima geografije, historije, kulture, muzike i sporta, a sva pitanja su vezana za Bosnu i Hercegovinu.

Čestitamo našim vrijednim sveznalicama 🙂 a fotografije sa takmičenja možete pogledati na sljedećem linku: SVEZNALICA

Više detalja možete pogledati sljedećem linku: OPĆINA CENTAR

U utorak, 28.02.2023. godine  u organizaciji Općine Centar, u saradnji sa profesorom Vedranom Zubićem organizovan je kviz “Sveznalica”. Naši učenici: Hana Hadžibegić, Iman H. Mehmedagić i Lorenzo Balsini osvojili su prvo mjesto od 12 škola Općine Centar sa 77 bodova. Drugi po broju bodova je OŠ “Nafija Sarajlić” sa 62 boda, a treće mjesto su osvojili učenici OŠ “Šip” sa 58 bodova. Učenici se takmiče u oblastima geografije, historije, kulture, muzike i sporta, a sva pitanja su vezana za Bosnu i Hercegovinu. Učenici će u četvrtak imati nastavak takmičenja u Centru za kulturu. Čestitamo našim vrijednim učenicima i nastavnici Samiri Numić-Okanović te im želimo puno sreće na narednom takmičenju.