Druženje s gradonačelnicom

U subotu, 25.11.2023. godine su učenici odjeljenja VII 1 sa razrednicom Belmom Smailagić prisustvovali važnoj manifestaciji koja je bila organizovana ispred Grada Sarajeva i na taj način obilježili rođendan naše jedine domovine Bosne i Hercegovine.

Povodom obilježavanja Dana državnosti Bosne i Hercegovine položeno je cvijeće na Spomen obilježju ubijenoj djeci opkoljenog Sarajeva. Nakon polaganja cvijeća i odavanja poštovanja prema najmladjim žrtvama – ubijenoj djeci našeg grada, organizovana je zajednička šetnja do Vijećnice i prijem/druženje sa gradonačelnicom Benjaminom Karić u Vijećnici.

Zahvaljujemo se na pozivu. Uživali smo u druženju i sretni smo što smo bili dio ovog događaja, a zanimljive fotografije možete pogledati u našoj galeriji na sljedećem linku: DRUŽENJE S GRADONAČELNICOM