Bronzana medalja za našeg Farisa na JMO BiH

Na XXII Juniorskoj matematičkoj olimpijadi Bosne i Hercegovine (državno takmičenje) održanoj 01.06.2024. godine u Doboju našu školu  predstavljali su učenici osmog razreda: Amir Karamović i Faris Šabeta. Izuzetno smo ponosni na naše učenike, a posebo na Farisa Šabetu koji je osvojio bronzanu medalju, čime se  plasirao na Juniorsku balkansku matematičku olimpijadu koja će se održati krajem juna u Antaliji. Amir je osvojio značajan broj bodova i vjerujemo da će se sljedeće godine pridružiti Farisu na olimpijadi. Posebno su značajni njihovi rezultati jer su se svi učenici takmičili u istoj kategoriji bez obzira na godine i razred koji pohađaju. Čestitamo našim vrijednim učenicima i njihovoj nastavnici Edini Salihbegović, te im želimo puno uspjeha na balkanijadi.

Posebno se zahvaljujemo našem nastavniku Huseinu Mehmedoviću na tehničkoj i moralnoj podršci. 🙂

Fotografije sa takmičenja, dodjele priznanja i diplome možete pogledati u našoj galeriji na sljedećem linku: TAKMIČENJA

Fotografije su vlasništvo učenika i nastavnika naše škole. 🙂