Odbojkaški turnir

U utorak, 12.04.2022. godine i srijedu, 13.04.2022. godine u organizaciji Javne ustanove „Centar za sport i rekreaciju“, a pod pokroviteljstvom Općine Centar u FIS-u je realizovan turnir u odbojici. Na ovom zanimljivom turniru učešće su uzele odbojkašice i odbojkaši iz svih škola sa područja općine Centar.

• Na turniru za žensku ekipu škole igrale su: Đurašek Selma, Mehmedagić H. Iman, Kapetan Emina, Hadžimujić Hena, Ćeremida Ada, Murselović Sana, Cerić Jasmina i Ljuca Asja.
  • Na turniru za mušku ekipu škole igrali su: Zulić Tarik, Bešlić Berin, Mikulić Damir, Ljumanović Danis, Hodžić Muhamed, Smajić Dal, Bogunić Arian, Softić Amar, Radonić Semin, Čamdžić Haris, Zukić Imran i Žubi Erdi.

Učenike je trenirao, pratio i bodrio nastavnik Kaljanac Sead.

Fotografije sa ovog zanimljivog turnira možete pogledati u našoj galeriji na sljedećem linku: ODBOJKA