Naše nebo izvrsnosti

Danas, 07.06.2024. godine na platou ispred Vijećnice, u organizaciji Javne ustanove Instituta za razvoj preduniverzitetskog obrazovanja Kantona Sarajevo u saradnji sa Ministarstvom za odgoj i obrazovanje Kantona Sarajevo organizovana je manifestacija pod nazivom „Naše nebo izvrsnosti” na kojoj su dodijeljene diplome za najuspješnije učenice i učenike, zahvalnice nastavnicima koji su pripremali učenike za takmičenje kao i zahvalnice za škole domaćine za školsku 2023/2024. godinu iz svih nastavnih predmeta/oblasti u skladu sa Kalendarom takmičenja, revija/smotri koje su u organizaciji Ministarstva za odgoj i obrazovanje i Javne ustanove za razvoj preduniverzitetskog obrazovanja Kantona Sarajevo.

Posebno smo ponosni na naše učenike i nastavnike kojima su uručene diplome:

• Faris Šabeta: 2. mjesto iz matematike i 3. mjesto iz informatike,
  • Amir Karamović: 1. mjesto iz informatike.

Zahvalnice su uručene njihovim nastavnicama:

• Azri Kreho nastavnici informatike i
  • Edini Salihbegović nastavnici matematike.

Ovoj značajnoj manifestaciji prisustvovala je direktorica škole gosp. Fatima Prohić i nastavnik vjeronauke Husein Mehmedović koji uvijek pružaju pomoć u svim aktivnostima naših učenika i nastavnika.

Čestitamo svim dobitnicima priznanja i želimo im još uspjeha na daljim takmičenjima!

Fotografije su vlasništvo učenika i nastavnika naše škole. 🙂