Naša vrijedna Saora

Ponosni smo na našu, vrijednu učenicu Saoru Tutundžić, koja je ove školske godine završila šesti razred naše škole i treći razred osnovne muzičke škole “Mladen Pozajić”, gdje svira klavir u klasi prof. Jasne Đokić. U posljednje dvije godine Saora je učestvovala na različitim takmičenjima a posebne rezultate ostvarila je na federalnim takmičenjima 2021. godine gdje je osovjila I nagradu i 2022. godine I nagradu u II kategoriji u disciplini klavirski ansabli zajedno sa Zanom Haverić.  Saora je našu državu predstavljala na čak tri međunarodna takmičenja gdje je ostvarila izvanredne rezultate:
  • 3. Međunarodno takmičenje pijanista (2021. godine) – 1. nagrada u I kategoriji klavir –  solo
  • 4. Međunarodno takmičenje pijanista (2021. godine) – 1. nagrada u II kategoriji klavir –  solo
  • THE 2ND INTERNATIONAL PIANO COMPETITON MEMORIAL MATUSJA BLUM (2022. godine) – 2. nagrada u B kategoriji klavir – solo
  • THE 2ND INTERNATIONAL PIANO COMPETITON MEMORIAL MATUSJA BLUM (2022. godine) – 1. nagrada u II kategoriji klavir duo zajedno sa Zanom Haverić

Oglasna tabla