Naš Amir 3. na državnom iz informatike

Na XIX Juniorskoj informatičkoj olimpijadi Bosne i Hercegovine (državno takmičenje) održanoj danas, 08.06.2024. godine  na International Burch University (IBU), našu školu  predstavljali su Amir Karamović i Faris Šabeta. Izuzetno smo ponosni na naše učenike jer Amir je osvojio sjajno 3.mjesto 🏆 čime se plasirao na Evropsku juniorsku informatičku olimpijadu, a Faris je osvojio veliki broj bodova i vjerujemo da će se sljedeće godine pridružiti Amiru na olimpijadi. Posebno su značajni njihovi rezultati jer su se svi učenici takmičili u istoj kategoriji bez obzira na godine i razred koji pohađaju. Čestitamo našim vrijednim učenicima i njihovoj nastavnici Azri Kreho, te im želimo puno uspjeha na evropskom takmičenju koje treba da se realizuje u augustu u Moldaviji.

Posebno se zahvaljujemo našem nastavniku Huseinu i našim bivšim učenicima Alenu i Adnanu na pomoći i bezrezervnoj podršci.  🙂 🙂 🙂

Fotografije sa takmičenja i dodjele priznanja možete pogledati u našoj galeriji na sljedećem linku: TAKMIČENJA

Fotografije su vlasništvo učenika, nastavnika i roditelja naše škole. 🙂