Prijem za našu Asju

Na Juniorskoj balkanskoj matematičkoj olimpijadi koja je održana na Kipru od 20.6. do 25.6.2019.godine naša učenica Ćatić Asja je ostvarila fantastičan rezultat. Osvojila je BRONZANU medalju i time obradovala i učinila ponosnim sve učenike i uposlenike naše škole, općine i grada. Tim povodom direktorica naše škole Fatima Prohić je upriličila svečani prijem za našu Asju i njene roditelje gdje im je uputila iskrene čestitke na postignutom uspjehu i iskazala svoju zahvalnost na radu i trudu koji stalno ulažu. Svečanom prijemu su prisustvovale i nastavnica  Fatima Hajdarević koja je doprinjela ovom sjajnom uspjehu, pedagog škole Meliha Baručija i Asjin razrednik Husein Mehmedović. Uz čestitke Asji smo poželjeli i puno uspjeha u narednim takmičenjima.