Završna manifestacija projekta općeg obrazovanja – TABLA

Nakon niza zajedničkih aktivnosti i nastojanja da se obrazovanje približi potrebama učenika 21. vijeka, danas u hotelu Hills u Sarajevu je održana završna manifestacija u okviru Projekta općeg obrazovanja TABLA. Projekat provodi provodi Save the Children uz finansijsku podršku Američke agencije za međunarodni razvoj (USAID). Ovaj događaj je okupio više od 200 učesnika, partnera projekta, predstavnika obrazovnih vlasti i ustanova, eksperata iz oblasti obrazovanja, trenera i mentora, ️učenika srednjih škola, studenata i drugih aktera projekta, a tom prilikom predstavljeni su dosadašnji rezultati i istaknuta potreba za poticanje reformskih procesa u BiH u cilju kvalitetnog obrazovanja. Već je poznato da je naša škola uzela aktivno učešće kroz sve aktivnosti ovog projekta pa su ovom zanimljivom događaju prisustvovale su naše nastavnice: Zumra Topuz Agić, Samira Numić Okanović, Šeila Zajmović, Amina Ruhotina i Azra Kreho.

Fotografije sa konferencije možete pogledati u našoj galeriji na sljedećem linku: TABLA