Manifestacija “Znanjem gradi Bosnu i Hercegovinu”

Perzijsko-bosanski koledž sa internatom u Lješevu u petak, 22.11.2019. godine je organizovao takmičenje učenika osnovnih škola iz bosanskog jezika i književnosti i matematike. Pod motom „Znanjem gradi BiH“ takmičenje se organizuje povodom obilježavanja Dana državnosti naše domovine.

Naša škola je ekipno osvojila 1. mjesto, a školu su predstavljali sljedeći učenici: Soraja Salčin, Iman Čaušević i Neira Nuhanović iz maternjeg jezika, Asja Ćatić, Daris Smajović i Hana Šehić iz matematike.
Posebno smo ponosni na našu Asju Ćatić koja je iz matematike osvojila 3. mjesto.

Čestitke našim vrijednim učenicima i nastavnicama: Fatimi Hajdarević i Malbini Sadiković, te se zahvaljujemo tehničkoj podršci nastavnici Edini Salihbegović i nastavniku Huseinu Mehmedoviću.