Donacija tableta za informatički kabinet

Danas u prostorijama OŠ” Mehmed-beg Kapetanović Ljubušak” upriličena je prezentacija tableta koje je Općina Centar dodijelila svim osnovnim školama sa ove općine. Nabavka tableta za informatičke kabinete je jedan od pozitivnih primjera kako se djeca uključuju u savremene tokove informatizacije. Tablete je uručio načelnik općine dr. Nedžad Ajnadžić koji je između ostalog tom prilikom istakao: “Naša djeca zaslužuju da imaju najkvalitetnije uslove za učenje, a mi ćemo se sa druge strane potruditi da im to i obezbijedimo jer ulaganje u obrazovanje je najisplativija i najbolja investicija.”

Tablete je preuzela direktorica škole Fatima Prohić, a prezentaciji su prisustvovali najaktivniji članovi informatičke sekcije: Ilma Kadrić, Kamran Karić i Arif Begić, te nastavnica Minela Handžić.

Fotografije sa ovog dešavanja možete pogledati u našoj galeriji na sljedećem linku: DONACIJA.