Centar u srcu

Općina Centar u saradnji sa JU Centar kulture i mladih je organizovala foto konkurs za učenike završnih razreda osnovnih škola, sa područja općine Centar Sarajevo koji je trajao do 20.10.2023. godine. Tema konkursa bila je „Centar u srcu“, a stručna komisija  izabrala je 13 najboljih fotografija.

Naša učenica, devetog razreda Adna Bećiragić je napravila fotografiju koja se našla među pobjedničkim i kao sastavni dio općinskog kalendara za 2024. godinu.

Danas je načelnik Srđan Mandić čestitao i uručio nagrade pobjednicima foto konkursa, a detalje sa dodjele možete vidjeti na sljedećem linku: OPĆINA CENTAR.

Današnjem događaju, pored Adne prisustvovala je direktorica škole Fatima Prohić koja je uvijek podrška našim učenicima i nastavnicima. Čestitamo našoj Adni i želimo joj još pobjedničkih fotografija 🙂

Naše fotografije sa dodjele nagrada i Adninu nagrađenu fotografiju možete pogledati u galeriji na sljedećem linku: TAKMIČENJA 2023/2024.