DVIJE NAŠE NASTAVNICE MEĐU 10 NAJBOLJIH U BiH

Već petu godinu Centar za obrazovne inicijative „Step by Step“ dodjeljuju Nagradu za inovativne nastavnike/ce, sa ciljem da se „prepoznaju i promovišu one pojedinci i pojedinke koji daju nemjerljiv doprinos razvoju odgoja i obrazovanja; predane i posvećene profesionalce koji svaki dan u vrtiću ili školi pretvaraju u čarobnu avanturu učenja i otkrivanja.“

Ove godine u konkurenciji od 199 prijavljenih nastavnika i nastavnica naše nastavnice Belma Smailagić i Indira Buljubašić nominovane su među prvih 10, što je prvi put otkako se dodjeljuje ova nagrada da dvije nastavnice iz iste škole, sa dvije različite nastavne prakse uđu među deset najboljih.

Imena pobjednika i pobjednica bit će poznata na ceremoniji dodjele nagrada, 18.12.2020. godine

Bit će nam izuzetno drago ako to budu naše vrijedne i kreativne nastavnice.

Čestitamo i zahvaljujemo našim kolegicama na velikom trudu  i uspjehu i što na ovako lijep način predstavljaju i prezentuju ne samo sebe i svoj rad, nego i našu školu i izražavamo zadovoljstvo i ponos zbog njihovog uspjeha, sa željom da baš njihova imena čujemo i na pobjedničkoj ceremoniji.

Direktorica škole
mr.sci. Fatima Prohić