Naši učenici na međunarodnoj izložbi MAKINOVA-EKONOVA 2022

Posebno smo ponosni što je naša škola “Musa Ćazim Ćatić” iz Sarajeva je jedna od tri škole iz Bosne i Hercegovine koja je predstavljala našu državu na međunarodnoj izložbi MAKINOVA-EKONOVA 2022. koja se održala u Skoplju u Republici Sjevernoj Makedoniji od 07.11. do 10.11. 2022. godine. Ekipu naše škole predstavljali su učenici Adnan Osmić, Sara Omerhodžić i Hana Hadžibegić, te nastavnik Zlatko Starčević.
Zahvaljujemo se upravi škole i roditeljima naših učenika učesnika koji su omogućili odlazak učenika i nastavnika na ovo takmičenje, nastavnicima koji su dali svoj doprinos u realizaciji ovog projekta, te organizatoru izložbe na organizaciji i gostoprimstvu.
Fotografije sa ove zanimljive izložbe možete pogledati u našoj galeriji na sljedećem linku: TAKMIČENJA- IZLOŽBA