Škola planinarenja 2022/2023.

• U petak, 26.05.2023. godine realizovan je treći dan Škole planinarenja za naše učenike VII razreda na Igman. Ni kišno vrijeme nije omelo sve planirane aktivnosti, pa su naši učenici, ako i do sada uživali. Kao i na prethodnom pohodu učenike su pratili njihovi razrednici.
  • U ponedjeljak, 24.04.2023. godine realizovan je drugi dan Škole planinarenja za naše učenike VII razreda na Bjelašnicu. Kao i na prethodnom pohodu učenike su pratili njihovi razrednici: Zumra Topuz-Agić, Maida Mirvić, Husein Mehmedović i Nastavnik Tjelesnog i zdravstvenog odogoja Sead Kaljanac.
  • U utorak, 14.03.2023. godine realizovan je prvi dan Škole planinarenja za naše učenike VII razreda. U pratnji svoji razrednika i nastavnika tjelesnog i zdravstvenog odgoja učenici su pješačili po Trebeviću, a pored pohoda, imali su i edukativna predavanja vodiča Planinarskog saveza FBiH i GSS službe.  Boravak na svježem zraku uz usvajanje praktičnih znanja kako se ponašati u prirodi (kako je čuvati, kako ostati siguran) najbolji je instrument u jačanju karakternih snaga naših učenika. U narednim mjesecima planirani su pohodi na Igman i Bjelašnicu.

Fotografije sa pohoda možete pogledati u našoj galeriji na sljedećem linku: PLANINARENJE