5. Festival dječije umjetnosti

U Sarajevu od 03. do 07. maja održava se 5. Festival dječije umjetnosti koji  uključuje veoma bogat, umjetnički profesionalan i odobren program od strane Ministarstva obrazovanja KS i Pedagoškog zavoda.
Pozivamo roditelje  da dovedu djecu na ove ozbiljno selekcionirane, estetski relevantne i pedagoški validne programe. Ovo je jedinstvena prilika da naši osnovci vide najbolje predstave u Regionu, da učestvuju u kreativnim radionicama koje vode stručni mentori za oblasti (slikarstvo, strip, ilustracija, lutkarstvo, logičke mozgalice, modeliranje i sl.) te da posjete književne radionice koje vodi naša uvažena književnica za djecu Jagoda Iličić, da sami budu kreativni i učestvuju u ovoj kompoziciji koju zovemo umjetnički festival za djecu.

Ulaz za sve predstave je besplatan.

Dodatne informacije možete saznati na linku  FEDU

Otvaranje 5. FEDU je u petak, 03. maja u 20 sati u Pozorištu mladih kada će biti prikazana predstava “Ježić Žožo” Pozorišta za decu Kragujevac – dvostrukog laureata Festivala.

Za rezervaciju mjesta možete se obratiti ili preko ovog maila info@fedu.ba ili na 061 337 407 i 062 101 964