Naši fudbaleri opet najbolji :)

U Školskom centru “Maarif school of Sarajevo” od 09.05. do 13.05.2022. godine održan je 1. Maarif Cup turnir u malom fudbalu za učenike osnovnih škola. Naša fudbalska ekipa osvojila je PRVO MJESTO. Pored toga, Daris Dizdarević proglašen je za najboljeg golmana, a Din Bračković proglašen je najboljim igračem. Predsjednik Turske fondaacije “Maarif” gospodin Yakup Gül pored pobjedničkih pehara uručio je diplome i najboljim igračima turnira.

Čestitamo još jednom našim fudbalerima i njihovom treneru, nastavniku Huseinu Mehmedoviću na ovom izuzetnom uspjehu.

Ekipa naše škole  igrala je u sastavu: Din Bračković, Mak Oprašić, Tarik Tsiligkros, Daris Dizdarević, Danis Kasumović, Tarik Mahmutović, Deni Berberović, Siddi Rayan i Adin Hasović.

Fotografije sa utakmica i dodjele medalja i pehara možete pogledati u našoj galeriji na sljedećem linku: FUDBAL