Nagrade i priznanja najboljim osnovcima iz Općine Centar

Svečana sala Općine Centar je u utorak, 13.06.2023. godine bila premala da primi sve učenike, nastavnike i direktore škola čiji su učenici osvojili prva tri mjesta na općinskim takmičenjima. I ove školske godine Općina Centar je organizovala prijem povodom takmičenje koja su se realizovala iz predmeta: Matematika, Fizika, Informatika, Geografija, Tehnička kultura, iz oblasti sporta, revije kulturno-umjetničkog stvaralaštva, te iz Robotike i kviza “Sveznalica” od ove školske godine.

Načelnik Općine Centar, Srđan Mandić sa svojim saradnicima je dodijelio novčane nagrade učenicima, zahvalnice nastavnicima koji su pripremali učenike i direktorima škola.

Naš učenik IX razreda Alen Avdibegović, u ime svih nagrađenih učenika obratio se prisutnim, zahvalivši se svim onima koji su doprinjeli postizanju značajnih rezultata.

Naši nagrađeni učenici su: Alen Avdibegović, Adnan Osmić, Lorenco Balsini, Hana Hadžibegić, Iman H. Mehmedagić, Faruk Husremović, Iman Ćatić, Amir Karamović, Faris Šabota, Mak Smajlović i Amar Prolaz.

Čestitamo našim vrijednim učenicima i njihovim nastavnicima: Edini Salihbegović, Samiri Numić-Okanović, Lejli Muhović, Azri Kreho, Hanifi Kapo i Nusretu Ahmetoviću.

Fotgrafije sa ove manifestacije, kao i više detalja možete pogledati na sljedećim linkovima:

DODJELA NAGRADA OPĆINA CENTAR

U organizaciji Općine Centar 09.06.2022. godine u Centru za kulturu u Jelićevoj upriličen je prijem za učenike osnovnih škola sa Općine Centar koji su osvojili prva tri mjesta na općinskim takmičenjima iz predmeta: Matematika, Fizika, Informatika, Geografija, Tehnička kultura, te iz oblasti sporta i revije kulturno-umjetničkog stvaralaštva ove školske godine.

Novčane nagrade učenicima dodijelio je načelnik Općine Centar sa svojim saradnicima. Prijemu su prisustvovali nastavnice i nastavnici koji su pripremali učenike za takmičenja i direktorica škole Fatima Prohić.

Nagrade iz naše škole primili su učenici: Adnan Osmić, Alen Avdibegović, Amir Karamović, Nermin Kadić i Lorenco Balsini, te nastavnik Husein Mehmedović za prvo mjesto u fudbalskoj ligi učenika iz škola sa Općine Centar.

Čestitamo našim vrijednim učenicima i njihovim nastavnicima: Edini Salihbegović, Lejli Muhović, Azri Kreho, Huseinu Mehmedoviću i Nusretu Ahmetoviću.

Fotgrafije sa ove manifestacije, kao i više detalja možete pogledati na sljedećem linku:

DODJELA NAGRADA