Nagrade i priznanja najboljim osnovcima iz Općine Centar

U organizaciji Općine Centar 09.06.2022. godine u Centru za kulturu u Jelićevoj upriličen je prijem za učenike osnovnih škola sa Općine Centar koji su osvojili prva tri mjesta na općinskim takmičenjima iz predmeta: Matematika, Fizika, Informatika, Geografija, Tehnička kultura, te iz oblasti sporta i revije kulturno-umjetničkog stvaralaštva ove školske godine.

Novčane nagrade učenicima dodijelio je načelnik Općine Centar sa svojim saradnicima. Prijemu su prisustvovali nastavnice i nastavnici koji su pripremali učenike za takmičenja i direktorica škole Fatima Prohić.

Nagrade iz naše škole primili su učenici: Adnan Osmić, Alen Avdibegović, Amir Karamović, Nermin Kadić i Lorenco Balsini, te nastavnik Husein Mehmedović za prvo mjesto u fudbalskoj ligi učenika iz škola sa Općine Centar.

Čestitamo našim vrijednim učenicima i njihovim nastavnicima: Edini Salihbegović, Lejli Muhović, Azri Kreho, Huseinu Mehmedoviću i Nusretu Ahmetoviću.

Fotgrafije sa ove manifestacije, kao i više detalja možete pogledati na sljedećim linkovima:

DODJELA NAGRADA OPĆINA CENTAR

Oglasna tabla