Maturska svečanost

Nakon dvije godine pauze, zbog pandemije, u utorak, 21.06.2022. godine održana maturska svečanost u sali CDA-a. Naši maturanti su s ponosom ušli u salu i predstavili se mnoštvu sretnih roditelja. Tom prilikom dodjeljene su knjige i diplome najuspješnijim učenicima naše škole koji su ostvarili izuzetne rezultate kroz redovne školske aktivnosti ali i vannastavne aktivnosti. Svečanoj dodjeli diploma sem roditelja prisustvovali su učitelji i nastavnici koji su predavali učenicima tokom devetogodišnjeg školovanja.

Tople riječi, kojima su im čestitale završetak osnovne škole i zaželjele sretno i uspješno srednjoškolsko obrazovanje, maturantima su uputile direktorica škole Fatima Prohić, roditeljka Selma Zukić i naš prvačić Jahja Ruhotina.

Nakon svečanosti naši maturanti su se uputili ispred Katedrale na fotografisanje, a poslije na svoju zabavu u hotelu Evropa. Mali djelić atmosfere sa maturske večeri možete pogledati u našoj galeriji na sljedećem linku: MATURSKO VEČE