Centar noću

Općina Centar je organizovala foto konkurs za učenike završnih razreda osnovnih škola, sa područja općine Centar Sarajevo koji je trajo do 7.decembra. Tema konkursa bila je „Centar noću“, a stručna komisija JU Centra za kulturu i mlade, na osnovu dostavljenih fotografija, izabrala je trinaest najboljih.

Naša učenica Dina Dua Kuštrić je napravila fotografiju koja se našla među pobjedničkim i kao sastavni dio općinskog kalendara za 2023. godinu.

Danas je načelnik Srđan Mandić čestitao i uručio nagrade pobjednicima foto konkursa, a detalje sa dodjele možete vidjeti na sljedećem linku: OPĆINA CENTAR.

Čestitamo našoj Dini i njenoj nastavnici Belmi Smailagić i želimo im još pobjedničkih fotografija 🙂

Naše fotografije sa dodjele nagrada i Dininu nagrađenu fotografiju možete pogledati u galeriji na sljedećem linku: TAKMIČENJA