Glasajte za naš film “Dva svijeta”

Treća ovogodišnja filmska radionica za mlade u BiH, “Viva škola filma” održana je od 10.04.2018.godine do 12.04.2018.godine u našoj školi. Uz budno oko mentora i naše nastavnice Smailagić Belme, učenici su snimili igrano-dokumentarni, kratki film pod nazivom “Dva svijeta”. Film govori o mladim koji odlaze u inostranstvo. Sljedeće sedmice počinje takmičenje, a glasati možete na sljedećem linku:

GLASANJE

Nadamo se da ćete svojim glasom pomoći da naš film pobjedi. 🙂

Naši vrijedni učenici koji su učestvovali u izradi filma su: Aganović Dino, Okić Riad, Terzić Amina, Osmanović Iman, Mahmutović Nejla, Lizde Hanan, Tahmiščija Ilma, Kalamujić Esma, Čengić Amila, Jakupović Majda, Džinović Džana, Šehović Lejla, Smajić Veđida, Vatreš Hanna, Smailbegović Hanan, Alihodžić Adna i Tanović Iman.