Maturska zabava

I za ovu generaciju učenika devetogodišnjeg obrazovanja, upriličena je veoma lijepa svečanost u sali CDA. Za učenike i njihove roditelje, koji su prisustvovali prvom dijelu svečanosti, pripremili smo prigodan program. Veoma emotivno, prisutnima su se obratili maturanti škole, predstavnik roditelja i direktorica škole. Mnogo aplauza je dobila i naša učenica prvog razreda koja je velikim drugarima i drugaricama uputila najljepše želje za budućnost. Prigodnim mini koncertom učenice 8. razreda upotpunile su događaj. Naravno, najuspješnijim učenicima dodijeljena su priznanja i prikladne knjige. Matursku zabavu učenici su nastavili u hotelu “Evropa”, gdje je kao i uvijek, uz mnogo plesa i pjesme, bilo je i mnogo dirljivih trenutaka.