Obilježen Dan državnosti

Juče je u našoj školi bio poseban dan. Prigodnom priredbom u prostoru SARTR-a obilježen je rođendan naše domovine. Vrlo smo ponosni i zadovoljni realizacijom  priredbe i načinom predstavljanja bogatog kulturno-umjetničkog sadržaja. Snažne poruke mira, ljubavi i zajedništva prema domovini, školi, drugovima, porodici i životu nikoga nisu ostavile ravnodušnim. Priredba će se, kao cjelina, sigurno pamtiti,  iako  je protekla u jednom dahu. Zato upućujemo iskrene čestitke članovima i voditeljima sekcija koje su učestvovale u realizaciji, kao i svim nastavnicima i saradnicima koji su bili tehnička podrška istoj, kao i članovima Komisije za kulturnu i javnu djelatnost škole.

Pored priredbe u holovima škole je organizovana i izložba učeničkih radova. Radove su izložili učenici od 5. do 9. razreda, prikazujući svoje kreativne sposobnosti.