Naši uspješni hokejaši

Početkom novembra održan je 5. Memorijalni turnir u hokeju “Mirko Holbus”. Turnir sada već tradicionalno organizuje HK Partizan iz Beograda. Tako je minulog vikenda učestvovalo oko 350 mališana iz zemalja regiona. U dvije starosne kategorije, do osam i do deset godina učestvovali su klubovi: Partizan, Marbe, Red Star, Vojvodina, NS Stars, Spartak, Mladost, Olimpija, Vukovi i Medvjedi. U kategoriji do osam godina  HK Medvjedi iz BiH su osvojili drugo mjesto.

U ekipi HK Medvjedi učestvovali su učenici naše škole: Mak Smajlović IV3, Vanja Cvijetić IV3, Gianni Giusti IV3, Tarik Mulabegović IV3, Ali Mulabegović VI1, Emin Bisić IV3, Zina Mulazimović V-2,  Hana Mulazimović VIII-2, Ena Pašić III-3, Alan Pašić VIII-1, Ajna Mulabdić VIII-1, Ahmed Mulabdić I-1 . Čestitamo našim učenicima, roditeljima i upravi kluba HK Medvjedi na osvojenom drugom mjestu i želimo im mnogo uspjeha u narednom periodu.