Nagrade našim vrijednim učenicima

Danas je načelnik Općine Centar dr. Nedžad Ajnadžić upriličio prijem za učenike osnovnih škola sa Centra koji su osvojili prva tri mjesta na općinskim takmičenjima iz predmeta: Matematika, Fizika, Informatika, Geografija i Bosanski jezik i književnost, Hrvatski jezik i književnost i Srpski jezik i književnost tokom ove školske godine.

Tom prilikom učenicima su uručene novčane nagrade. Prijemu su prisustvovale nastavnice koje su pripremale učenike za takmičenja i direktorica škole Prohić Fatima.

Učenici koji su primili nagrade iz naše škole su:  Hasanović Uma, Kadić Armin, Ćatić Asja, Salčin Soraja, Kadrić Ilma, Karić Kamran, Begić Arif i Rovčanin Merjem.

Čestitamo našim vrijednim učenicima i njihovim nastavnicima: Salihbegović Edini, Hajdarević Fatimi, Kreho Azri i Sadiković Malbini.