Mali ambasadori Sarajeva

U organizaciji turističke agencije Insider, u saradnji sa Turističkom zajednicom Kantona Sarajevo i Općinom Stari Grad, naši učenici III3, III2  i III1 su imali posebnu priliku da bolje upoznaju svoj grad. Kroz stručno vođeni,❤ BESPLATNI❤ obilazak grada, djeca su dobila priliku da na jedan poseban način upoznaju Sarajevo i da kroz igru i zabavu nauče nešto novo. Obilazak je trajao oko 2 sata. Obišli su centralnu jezgru grada Sarajeva, posjetili Muzej Grada Sarajeva, pili čaj i jeli kiflice iz pekare Imaret. Dobili su brošure Sarajevo za djecu. Također, svi učesnici će dobiti certifikat “Mali ambasador Sarajeva”. Učenici su obilazak realizovali zajedno sa svojim učiteljicama: Halilović Refijom, Vučić Merimom i Zajmović Šeilom.