Poruka direktorice škole roditeljima učenika

Poštovani roditelji naših učenika,

U ovom nepredviđenom dešavanju za sve nas, u stanju proglašene nesreće, stavljeni smo svi u nesvakidašnju situaciju na koju se pokušavamo prilagoditi najbolje što možemo. Želim Vama i Vašim porodicama prije svega dobro zdravlje, a onda da Vam se zahvalim na Vašoj spremnosti na saradnju, trudu, angažovanosti, razumijevanju, fleksibilnosti i pomoći koju svakodnevno pružate u realizaciji nastave našim učenicima. Kroz analizu dosadašnjeg rada pokušavamo umanjiti poteškoće i poboljšati komunikaciju za izvođenje online nastave i kroz nabavku potrebnih tehničkih sredstava i kroz Vaše sugestije i primjedbe. Nadam se da ćemo svi zajedno našoj dragoj djeci pružiti uz strpljenje, maksimalno razumijevanje, podršku i motivaciju kako bi što lakše prebrodili ovu aktuelnu situaciju.

Uz izraze zahvalnosti, srdačan pozdrav
Fatima Prohić, direktorica škole