Aktivnosti – Porodično savjetovalište

Obilježavamo 3. decembar - Međunarodni dan osoba sa invaliditetom

Odnos prema osoba sa invaliditetom oslikava dostignuti nivo poštovanja ljudskih prava i napretka svakog društva.

Poštujmo različitost i individualnost svakog od nas!

Budimo društvo sa jednakim šansama za sve!

Za život bez diskriminacije!

Molim Vas da nas podržite u našim nastojanjima da pružimo podršku osobama sa invaliditetom tako što ćete označiti da vam se objava sviđa  (Like), kao i da predstojeći link podijelite, i to klikom na Share prema vašim info-kanalima.

LINK

Savjeti za učenike

Svi sudionici odgojno-obrazovnog procesa su tokom epidemije Covid-19 stavljeni pred poseban profesionalni izazov – svijet iz školske interakcije prenijeti u virtuelni prostor. Novonastala situacija iziskuje mnogo truda, uzrokuje stres, stoga vam nudimo nekoliko savjeta kako bi učenici lakše prevladali poteškoće.

Molim Vas da nas podržite u našim nastojanjima da pružimo podršku učenicima tako što ćete označiti da vam se objava sviđa  (Like), kao i da predstojeći link podijelite, i to klikom na Share prema vašim info-kanalima.