JU OŠ Musa Ćazim Ćatić Sarajevo

Zahvala direktorice škole

Poštovani,

Proteklih dana smo svjedočili izuzetno lijepim dešavanjima – akciji doniranja računara/laptopa kao pomoć učenicima naše škole za izvođenje online nastave. S obzirom na to da je uveden online način rada i dostupnost računara/laptopa/tableta učenicima je postala neophodna.

S tim u vezi u ime učenika, roditelja, radnika škole i u lično ime se zahvaljujem roditeljima učenika naše škole koji su  donirali 2 računara i 12 laptopa za učenike naše škole kao i firmi AECOM  INCOSA  S.L.U.  koja je takođe učestvovala u akciji doniranja opreme.

Želimo da ih učenici koriste sa zadovoljstvom i u dobrom zdravlju.

Uz izraze zahvalnosti,
Fatima Prohić, direktorica škole

Podijeli ovu objavu:
Osnovna škola
“Musa Ćazim Ćatić”

Čekaluša 53
71000 Sarajevo
Bosna i Hercegovina

+387 33 208-567
+387 33 216-567

musacazimc@gmail.com