JU OŠ Musa Ćazim Ćatić Sarajevo

Zahvala direktorice škole donatorima računara/laptopa

Proteklih dana smo svjedočili izuzetno lijepim dešavanjima kada je u pitanju doniranje računara/laptopa kao pomoć učenicima za izvođenje online nastave. S obzirom na to da je u stanju nesreće prekinuta redovna nastava i uveden ovaj način rada i dostupnost računara/laptopa/tableta učenicima je postala neophodna.

S tim u vezi u ime učenika, roditelja, radnika škole i u lično ime se zahvaljujem Roditelju naših učenika koji je donirao 12 računara za učenike naše škole. Inspirisana njegovim činom i gospođa Azra Imširović je takođe donirala našim učenicima 3 laptopa, a VR KS je doniralo 1 računar. Želim da ih učenici koriste u dobrom zdravlju i da im budu pomoć u radu.

Svojim dobrim primjerima budimo uzor drugima.

Uz izraze zahvalnosti,
Fatima Prohić, direktorica škole

Podijeli ovu objavu:
Osnovna škola
“Musa Ćazim Ćatić”

Čekaluša 53
71000 Sarajevo
Bosna i Hercegovina

+387 33 208-567
+387 33 216-567

musacazimc@gmail.com